۱۳۹۷ جمعه ۲۶ بهمن
English
صفحه اصلی
1397/04/02 در نشست اعضاي ستاد خدمات سفر شهرستان بشرويه مطرح گرديد-لزوم تدابير مناسب براي پذيرايي از مسافران و زائران
در نشست اعضاي ستاد خدمات سفر شهرستان بشرويه مطرح گرديد-لزوم تدابير مناسب براي پذيرايي از مسافران و زائران

عليرضا زمان زاده در نشست اعضاي ستاد خدمات سفر شهرستان بشرويه كه با حضور اعضا برگزار در محل فرمانداري برگزار شد با اشاره به اينكه در دو مقطع خدمات سفر خوبي براي مسافران ارائه ميشود بيان كرد: در دو فصل تابستان و بهار كه اوج مسافرت است برنامه ريزي هاي مناسبي براي ارائه خدمات به مسافران صورت مي گيرد.

فرماندار بشرويه افزود: با توجه به اينكه شهرستان بشرويه در مسير ارتباطي استان هاي مركزي و جنوبي كشور به مشهد الرضا قرار دارد بايد اين مساله جدي تر گرفته شود .

وي با اشاره به اينكه بشرويه در رديف شهرستان هاي برتر خدمات سفر قرار دارد گفت: شهرستان بشرويه در رديف شهرستان هاي برتر خدمات سفر در تابستان گذشته و در ايام نوروز معرفي شد.

زمان زاده تصريح كرد: برخي دستگاه ها ارتباط مستقيم با مساله مسافران و گردشگران دارند و برخي دستگاه ها خدمات خوبي به مسافران و زائران ارائه مي دهند از جمله شهرداري كه با تجهيز بوستان ها و اماكن اقامتي خدمات خوبي ارائه كرده است.

فرماندار بشرويه با اشاره به آغاز مسافرت هاي تابستاني با پايان ماه مبارك رمضان گفت:لازم است دستگاه هاي مرتبط تدابير مناسبي براي پذيرايي از مسافران و زائران داشته باشند.

وي در ادامه به بحث محدوديت سرعت و اصلاح آن اشاره كرد و گفت:مساله اصلاح محدوديت سرعت در مسير ارتباطي بشرويه و طبس در حال پيگيري است كه اين مساله به زودي با اصلاح تابلوهاي ارتقا سرعت در مسير طبس بشرويه نهايي ميشود.

زمان زاده همچنين با اشاره به  بعد گردشگري شهرستان بشرويه هم تاكيد كرد:ميراث فرهنگي و گردشگري تمهيدات لازم در جهت اماده كردن بوم گردها و مكان هاي گردشگري اقدام كند.

فرماندار بشرويه با تقدير از فعاليت هاي دستگاه هاي عضو ستاد خدمات سفر بيان كرد:خدمات دستگاه ها در بحث ايمني راه ها و خدمات سفر ستودني است ولي لازم است چنانچه هنوز نواقصي وجود دارد برطرف شود و انتظار مي رود متولي دستگاه هاي خدمات سفر فراتر از   تكاليف خود عمل كنند.
 
تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal