۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ آذر
English
صفحه اصلی
1396/07/12 نشست هم انديشي رؤساي شوراهاي اسلامي روستاهاي شهرستان بشرويه با فرماندار شهرستان
نشست هم انديشي رؤساي شوراهاي اسلامي روستاهاي شهرستان بشرويه با فرماندار شهرستان

عليرضا زمان زاده فرماندار شهرستان بشرويه با تسليت ايام سوگواري اباعبدالله الحسين (ع) و قدرداني از زحمات اعضاي شوراهاي روستا و دهياران گفت : شوراهاي اسلامي روستا ها با كار و تلاش، تعامل با ادارات و جلب مشاركت مردم براي حل مشكلات روستا، منشا خير و بركت براي روستائيان بزرگوار باشند.

 

در ادامه رؤساي شوراهاي اسلامي به بيان نظرات،پيشنهادات و مشكلات خود پرداختند كه خشكساليهاي اخير و مشكلات بوجود آمده براي مردم بخصوص كشاورزان و دامداران،اشتغال در روستاها، اجرا و تكميل طرح هاي عمراني، تعامل ادارات با شوراي روستا ، تبيين و تقويت جايگاههاي شوراهاي اسلامي در بين مردم،عدم پوشش تلفن همراه در برخي از روستاها ، فرسودگي لوله هاي آب و امكانات ورزشي از مهمترين مشكلات و درخواستهاي مطرح شده در اين جلسه بود.

در ادامه مرتضوي بخشدار ارسك ضمن ارائه گزارشي از روند خدمات رساني به روستاها در خصوص موارد مطرح شده مواردي را بيان نموده و خواستار تعامل و همفكري شوراهاي اسلامي و دهياران در جهت توسعه و پيشرفت روستاها شد.

آقاي زمان زاده فرماندار شهرستان بشرويه گفت خدمت به مردم عبادت است دولت تدبير و اميد توجه خاصي به روستاها دارد و براي پيشرفت و توسعه روستا تلاش همه جانبه انجام مي دهد.

وي گفت وظيفه دولت در حوزه اشتغال روانكاري و تسهيل امور است و در اين زمينه تسهيلات لازم نيز به متقاضيان پرداخت خواهد شد و دولت از افراد كارآفرين و توليد كننده اشتغال به صورت جدي پشتيباني لازم را خواهد داشت.

فرماندار بشرويه گفت مسئله آب شرب در روستاها را به صورت جدي در دستور كار قرار داده ايم و لازم است شوراهاي اسلامي،دهياران و نيز مردم بزرگوار روستا در اين راه همراه و هميار دولت باشند.

ايشان ضمن اشاره به وظيفه شوراهاي اسلامي در خصوص انتخاب دهياران گفتند پيشنهاد بنده با توجه به تجربيات گذشته و نيز نتايج مثبت و ارزنده اين است كه چند روستاي همجوار و نزديك بتوانند يك دهيار تحصيلكرده ،كارشناس،كارگشا و كارآفرين انتخاب نموده تا بتواند بصورت تمام وقت در جهت توسعه،پيشرفت و اشتغال زايي در روستاها تلاش نمايد.

 

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal