۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ آذر
English
صفحه اصلی
1396/07/16 پيام فرماندار شهرستان بشرويه به مناسبت روز روستا و عشاير
پيام فرماندار شهرستان بشرويه به مناسبت روز روستا و عشاير
روستا به عنوان بخش بزرگي از نظام اجتماعي و جمعيتي است كه در تمام شئون اقتصادي  ، اجتماعي و سياسي و فرهنگي كشور اهمييت بسزايي دارد . روستائيان يكي از اركان مهم در حفظ توان اقتصادي كشور محسوب مي شوند و همچنين پشتوانه استقلال سياسي و امنيتي كشور بوده و نقش اساسي در تحقق سياستهاي اقتصاد مقاومتي ايفا مي كنند.
ارتقاي همه جانبه‌ي كيفيت زندگي اجتماعات روستايي، ارتقاي بهره وري، توسعه‌ي فرصت هاي پايدار از بابت دسترسي به منابع و امكانات ميان شهر و روستا، توسعه فرصت ها و ظرفيت هاي متنوع اقتصادي و هم چنين مشاركت موثر و همه جانبه مردم و نهادهاي محلي در فرآيند تصميم سازي و برنامه ريزي از پيش نيازهاي توسعه‌ي پايدار و همه جانبه روستا مي باشد و امروزه به بركت نگاه بلند نظام مقدس جمهوري اسلامي و دولت خدمتگذار تدبير و اميد، به ايجاد زيرساخت‌هاي توسعه روستايي توجه ويژه شده و لذا ما وظيفه داريم ساختارهاي روستايي را قوت بخشيده و تحكيم نماييم.
امروز در جاي جاي مناطق روستايي كشور، صداي عمران و آباداني با همكاري مجموعه دولت، روستائيان عزيز، شوراها و دهياري ها به گوش مي رسد
اميد آن داريم با توجه به جايگاه و نقش آفريني روستاها در عرصه هاي توليد و اقتصاد و رويكرد دولت تدبير و اميد جهت محروميت زدايي از مناطق كمتر توسعه يافته و محروم، دست به دست هم دهيم تا شاهد توسعه و آباداني بيشتر روستاها باشيم.
اينجانب ضمن گراميداشت اين روز به روستائيان و عشاير محترم شهرستان بشرويه از همكاري و همدلي اين عزيزان با مجموعه خدمتگزاران دولت تدبير و اميد، تشكر و قدرداني مي نمايم.
تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal