۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
English
صفحه اصلی
1396/11/17 نشست صميمي بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان بشرويه برگزار گرديد
نشست صميمي بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان بشرويه برگزار گرديد

عليرضا زمان زاده  در مراسم نشست صميمي بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان بشرويه كه با حضور مسئولان استاني در محل سالن شهيد مفتح برگزار شد با اشاره به اينكه دغدغه بازنشستگان بسيار زياد است  گفت: بازنشستگان كشوري مديران لايق و باتجربه اي هستند كه بايد از تجربيات آنان استفاده كرد و در عين حال مشكلات آنان را حل كرد.

 فرماندار بشرويه افزود: افزايش سرانه بهداشت و درمان پزشكي بازنشستگان مورد انتظار است و بي شك در سن جواني نياز پايين تري به پزشك است  در واقع خدمات پزشكي بايد در قشر بازنشست بيشتر باشد .

وي با اشاره به برگزاري برنامه هاي مختلف فرهنگي و ورزشي هم گفت: برگزاري اروها و برنامه هاي فرهنگي ورزشي تاثير بسزايي در روحيه بازنشستگان دارد.

وي تصريح كرد: در بودجه 97 بحث يك سان سازي حقوق ها وجود دارد كه دولت نيز پيگير اين  مورد است.

 زمان زاده با تاكيد بر بهره مندي از تجربيات بازنشستگان گفت: توجه به بازنشستگان و كساني كه بيش از 30 سال خدمت كرده اند وظيفه بزرگي است و اين بزرگواران به عنوان يك مشاور با تجربه در تمامي ادارات  نقش موثري مي توانند داشته باشند كه بايد از وجودت تجربيات آنان استفاده كرد.

 فرماندار بشرويه همچنين در خصوص مساعدت هاي استاني براي تجهيز كانون بازنشستگان فرهنگي بشرويه افزود: تجهيرات اداري كانون بازنشستگان بشرويه نيازمند همت استان است و در اين راستا آموزش و پرورش بشرويه فرمانداري و خيرين زحمات زيادي كشيده اند.

تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal