۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
English
صفحه اصلی
1396/12/13 جلسه تشكيل كميته بزرگداشت ميلاددخت نبي اكرم و هفته گراميداشت مقام زن و روز مادر برگزار گرديد
جلسه تشكيل كميته بزرگداشت ميلاددخت نبي اكرم و هفته گراميداشت مقام زن و روز مادر برگزار گرديد

عليرضا زمان زاده فرماندار شهرستان بشرويه، در جلسه برنامه ريزي برنامه هاي ايام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)و روز زن كه در محل فرمانداري شهرستان و با حضور مسئولان دولتي و نمايندگان بانوان شهرستان بشرويه در ادارات، برگزار شد؛با تبريك اين خجسته ميلاد و نيز تقدير و تشكر از همكاري هاي انجام شده در دوره ي آموزشي پرورش شتر و جشنواره ي بزرگ نان ،گفت: مردم بشرويه در قديم تمام مايحتاج زندگي خود را از گندم تهيه مي كردند كه اين ارزش بسيار زيادي دارد و در آن زمان مردم وابستگي به شهرها و استان هاي اطراف نداشتند .

 وي افزود: امروزه نيز قشر عظيمي از بانوان شهرستان بشرويه به عرصه ي مشاغل خانگي ورود پيدا كرده اند كه اميد است فعاليت ها روز به روز چشم گير تر از قبل شود.

زمان زاده ادامه داد:وظيفه ي ما برآوردن توقعات مردم است اما اين توقعات نبايد خارج از چارچوب عرف افزايش پيدا كند.بايد توقعات مردم را در سطح خودش نگه داريم و پيگيري ها و انجام آنچه ضروري است را انجام مي دهيم .

وي با اشاره به بحث حوزه ي اشتغال گفت:در هيچ جاي دنيا ايجاد شغل نمي كنند بلكه شرايط را براي ايجاد شغل فراهم مي كنند كه اين موضوع در بشرويه به خوبي انجام مي شود.

 فرماندار شهرستان بشرويه با بيان نعمات خداوندي موجود در شهرستان بشرويه ائم از معادن فلز و ... اظهار داشت:اين ها همه ارزشمند است ،اگر اين منطقه خشك و بياباني و كم آب است اما نعمت هاي خداوند  به صورت مساوي در اين شهرستان وجود دارد كه از اين طريق ارزش افزوده و كسب درآمد اقتصادي بيشتر مي شود.

وي تصريح كرد: برنامه هاي اجرايي در اين ايام، بايد هركدام  حامل پيام هايي براي مردم باشد.

وي با اشاره به نزديك شدن ايام نوروز بيان كرد:يكي از راه هاي در آمد اقتصادي شهرستان عبور و مرور مسافران است كه برخورد درست و شايسته با مسافران در رونق اجتماعي و اقتصادي منطقه بسيار تاثير گذار است.

نظرزاده مشاور فرماندار، در اين جلسه با ارائه گزارش كار ،از برگزاري نمايشگاه توانمندي هاي بانوان در ايام ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س)،در محل فاطميه شهرستان بشرويه خبر داد و گفت:از شركت هاي تعاوني بانوان شهرستان بشرويه تقاضا مي شود با حضور باشكوهي در نمايشگاه هاي سطح كشورشركت داشته باشند تا نام بشرويه بيش از گذشته در سطح كشور مطرح شود.

 
 
تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal