۱۳۹۷ جمعه ۲۶ بهمن
English
صفحه اصلی
1397/04/26 برگزاري نشست ستاد اجرايي كنگره 2000 شهيد خراسان جنوبي در فرمانداري
برگزاري نشست ستاد اجرايي كنگره 2000 شهيد خراسان جنوبي در فرمانداري

عليرضا زمان زاده فرماندار شهرستان بشرويه در سومين نشست ستاد اجرايي كنگره 2000 شهيد خراسان جنوبي كه در فرمانداري شهرستان بشرويه برگزار شد ضمن خير مقدم به مدعوين جلسه گفت ما همه مديون خون شهدا هستيم. شهداء با اهداي خون خود و با از خود گذشتگي باعث ايجاد امنيت در كشور و همچنين استحكام پايه هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي شدند

 وي با اشاره به اينكه بايد برنامه كميته تدوين شود خاطرنشان كرد :نظرات كار برروي اجرايي شدن برنامه ها اعلام شود.

 فرماندار بشرويه افزود :نياز است تا خود مسئولان براي كمك به برگزاري هرچه بهتر برنامه‌ها مساعدت لازم را داشته باشند.

 وي با اشاره به تعيين و معرفي اعضاي كميته ها هم گفت :در اين راستا كميته‌هاي مختلفي از جمله كميته "فرهنگي، ايثارگران،  پشتيباني ،ورزش و جوانان ،بانوان، دانش آموزي ،رسانه و فضاي مجازي، نيروي انتظامي و امنيت تعيين شده اند.

 ايشان از تمام ادارات و مسئولين خواست با تمام امكانات در جهت بهتر برگزار شدن اين مراسم تلاش و مراسمي در خور و شان اين عزيزان برگزار نمايند 

سرگردپاسدار علي خبازي نيزدر اين جلسه با اشاره به برنامه‌هاي در نظر گرفته شده براي اين كنگره خاطرنشان كرد: برنامه‌هايي كه در سطح شهرستان اجرا مي شود توسط كميته هاي مختلف ستاد ابلاغ و اجرا خواهد شد .

 وي افزود: وصيت شهداي عزيز ياري كردن و تداوم  راه شهدا امام ،ولايت و رهبري است و بايد طوري عمل كنيم كه مديون خون مطهر شهدا نباشيم .

فرمانده ناحيه مقاومت سپاه بشرويه با اشاره به برنامه‌هاي مختلف گفت :در برنامه هاي ارزشي امسال دو برنامه اجرا خواهد شد يكي ستاد اجرايي گراميداشت چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي است كه بايد با تمام توان و تلاش خود اين رخداد بزرگ تاريخي و فرهنگي را به نحوي مطلوب برگزار كنيم چرا كه دشمنان و معاندان انقلاب اسلامي قطعاً براي كمرنگ كردن اين رخداد عظيم برنامه ريزي كرده و بايد با هوشياري و دقت كافي فتنه‌هاي آنان خنثي  شود.

خبازي افزود: در راستاي بزرگداشت اين رخداد تاريخي همه مردم و مسئولان موظف هستند تا دشمن به بهانه مطالبه گري هاي مردمي نفوذ بيگانگان را گسترده تر نكند.

 فرمانده سپاه بشرويه با اشاره به اينكه مسئولان بيش از گذشت پاسخ مناسبي براي مطالبات مردم ارائه دهند گفت :مسئولان بايد تلاش كنند تا پاسخگوي مناسبي به مطالبه گري هاي مردم داشته باشد.

 وي با اشاره به برگزاري كنگره 2 هزار شهيد خراسان جنوبي هم گفت: اين رخداد مهم استاني داراي اجلاسيه هاي مختلفي از جمله "اجلاسيه اهل سنت ،نيروهاي مسلح، ايثارگران ،بانوان ،دانشگاهيان ، طلاب ،فرهنگيان،دانش‌آموزان و اجلاسيه نهايي خواهد بود كه اين اجلاسيه در تاريخ 25 مهرماه برگزار مي شود .

خبازي وي تصريح كرد :سه اجلاسيه "بانوان، ايثارگران و نهايي" تعدادي از مردم مومن و انقلابي بشرويه هم حضور خواهند داشت .

فرمانده سپاه بشرويه با اشاره به اينكه در شهرستان بشرويه هم ساختار جلسات شهرستاني شكل گرفته و مسئولان كميته ها مشخص شده اند گفت: با توجه به اينكه 154 شهيد از اين كنگره از شهرستان بشرويه هستند انتظار داريم تلاش و همت بيشتري براي برپايي اين اجلاسيه و يادواره در سطح شهرستان و استان صورت گيرد .

وي از برگزاري يادواره بزرگ شهداي شهر بشرويه در مركز شهرستان خبر داد و گفت: برگزاري يادواره بزرگ شهداي شهرستان بشرويه، بر پايي نمايشگاه بزرگ دفاع مقدس و شهدا در محل شهداي گمنام، چاپ كتاب از آثار و وصيت نامه شهداي گرانقدر و زندگي نامه آنان از برنامه‌هاي اين كنگره در شهرستان ميباشد.

 فرمانده سپاه بشرويه همچنين تصريح كرد: كار جمع‌آوري آثار و مستند سازي تصويري از خانواده شهدا نيز در دستور كار داريم .

خبازي از برگزاري همايش جوانان انقلابي همراه با برنامه‌هاي فرهنگي ورزشي خبر داد و گفت :در همين راستا توليد محتوا هاي فرهنگي، مسابقات مختلف ديني ،اجتماعي و ورزشي در دستور كار مي باشد.

وي همچنين با اشاره به اينكه بيشترين برنامه ها در حوزه كميته فرهنگي  قرار گرفته است :بيشترين برنامه ها در حوزه كميته فرهنگي قرار دارد و سعي بر اين شده تا با كيفيت كار بيشتري انجام گيرد

فرمانده سپاه بشرويه  با تاكيد بر اينكه  قرار گرفتن در راه دفاع از ارزشهاي انقلاب اسلامي و شهدا توفيق بزرگي است بيان كرد: شهداي عزيز ما نيازي به برگزاري اين مراسم ندارد و كمك به برگزاري اين مراسمات معنوي توفيق بزرگي است ، ولي برخي ادارات برخي برنامه هايي اعلام  مي كنند كه به نام شهدا است كه دبيرستاد حتي از آن آگاه نيست و در آن مجلس مسئله ياد و خاطره شهدا كمرنگ است. 

گفتني است در اين جلسه حكم مسئوليت اعضاي ستاد و كميته ها اهدا شد.

  
تعداد بازدید: 56
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal