۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
English
صفحه اصلی
1397/09/05 وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي از بيمارستان در حال ساخت شهرستان بشرويه بازديد كرد.
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي از بيمارستان در حال ساخت شهرستان بشرويه بازديد كرد.
سيد حسن قاضي زاده هاشمي وزير محترم بهداشت با هيات همراه و مهندس زمان زاده فرماندارشهرستان  بشرويه روند ساخت بيمارستان 32 تختخوابي بشرويه را از نزديك مورد بررسي قرار داد.
رئيس شبكه بهداشت شهرستان بشرويه در اين بازديد گفت: اجراي اين طرح سال 1390 شروع شد و تاكنون 78 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است.
علي حسيني نژاد علت تكميل نشدن آن را تعريف 700 متر اضافه بنا به نقشه اوليه شامل بخش هاي جديد دانست و افزود: اين ميزان مي بايست در رديف اعتباري بودجه پيش بيني اعتبار مي شد و با همكاري نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي، استانداري و دانشگاه علوم پزشكي براي برقراري رديف اعتباري آن تلاش خواهيم كرد.
وي گفت: اورژانس از اهميت بيشتري برخوردار و حتي براي ما مهمتر از بيمارستان جديد است لذا درصدد هستيم تا آن را هرچه سريعتر تكميل كنيم.
رئيس شبكه بهداشت بشرويه اظهار داشت: براي تكميل اورژانس منابع مالي حدود 400 تا 500 ميليون تومان موجود است و علت تاخير، مشكلات پيمانكار بوده است.
وي گفت: در حال حاضر كارهاي اداري در حال انجام است تا پيمانكار جديد معرفي شود يا از طريق اماني دانشگاه ادامه كار را تكميل كند.
بيمارستان شفا بشرويه نيز از سال 1374 توسط هيات امناي مردمي در زميني به مساحت 22 هزار متر مربع و زيربناي حدود 2 هزار و 200 متر مربع آغاز و تا مرحله سفت كاري توسط هيات امناي مردمي انجام شده است.
سپس تكميل و تجهيز نسبي آن توسط شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس انجام و در مهرماه 1381 راه اندازي شد.
به مرور زمان عمليات تجهيز آن مقداري از طريق اعتبارات دولتي و به ميزان بيشتر از محل خودياري و كمكهاي مردمي انجام شد ولي به دليل فضاي كوچك و غيراستاندارد بيمارستان شفا، ساخت بيمارستان جديد شهرستان بشرويه پيشنهاد و تصويب شد.
مركز شهرستان بشرويه در شمال خراسان جنوبي و 300 كيلومتري بيرجند قرار دارد.
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در هشتمين سفرش به خراسان جنوبي براي حضور در جمع كاروان خيريه نورآوران سلامت و انجام اعمال جراحي چشم تعدادي از ساكنان مناطق روستايي و محروم اين استان به شهرستان بشرويه سفر كرد
بنياد خيريه نورآوران سلامت در سومين سفر خود به خراسان جنوبي از هفتم مهرماه امسال در روستاي رقه توابع بخش ارسك شهرستان بشرويه مستقر شد و در اين مدت سه هزار و 623 ويزيت رايگان چشم در شهرستان هاي بشرويه و طبس اين استان انجام شده است.
تعداد بازدید: 86
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal