۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
English
صفحه اصلی
1397/10/10 مراسم گراميداشت حماسه 9 دي در محل مسجد جامع ميدان شهرستان بشرويه
مراسم گراميداشت حماسه 9 دي در محل مسجد جامع ميدان شهرستان بشرويه

مراسم گراميداشت حماسه 9 دي در محل مسجد جامع ميدان شهرستان بشرويه و با حضور باشكوه مردم مومن وولايتمدار اين شهرستان برگزار شد.

"حجت الاسلام علي  اكبرپور" معاون هماهنگ كننده ولي فقيه در سپاه انصارالرضا عليه‌السلام خراسان جنوبي  با اشاره به ابعاد گسترده فتنه 88  و همچنين حماسه بزرگ 9 دي خاطر نشان كرد: اصل ولايت فقيه يك اصل اعتقادي است و كساني كه در فتنه 88 سعي كرده‌اند ولايت فقيه را خدشه‌دار كنند به دنبال ترويج فرهنگ اشرافي‌گري بودند.

وي به واقعه تاريخي  روز نهم دي اشاره كرد و  گفت : نهم دي ماه تجلي دلدادگي ،بصيرت و آگاهي مردم ايران اسلامي نسبت به مقام عظماي ولايت و رهبري بود  و حضور باشكوه مردم خط بطلاني بر سران فتنه 88 كشيده شد.

اكبرپور  با اشاره به خطرات فتنه هاي معاندين از اول انقلاب تاكنون گفت :در طول چهل سال كه از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي مي‌گذرد فتنه هاي زيادي عليه اين انقلاب طراحي شده كه اگر يكي از اين موارد در ساير كشورها به وجود آمده بود پايه هاي حكومت فرو مي ريخت و ملت ايران اسلامي با اطاعت از رهبري حكيمانه و هوشمندانه اين انقلاب پاسخ دندان شكني تاكنون به دشمنان داده است.

معاون هماهنگ كننده ولي فقيه در سپاه انصارالرضا عليه‌السلام خراسان جنوبي افزود: امروزه قدرت انقلاب اسلامي و عظمت اين ملت وفادار به نظام ولايي كه ثمره خون مقدس شهداي عزيز است به بالاترين سرعت رسيده كه تأثير آن به وضوح در منطقه خاورميانه مشاهده مي‌شود .

وي تصريح كرد: رژيم متجاوز و سلطه گر آمريكا كه خود گروه‌هاي تروريستي را تربيت كرد و كشورهاي اسلامي منطقه از جمله سوريه افغانستان و عراق را تحت اشغال اين گروه داعشي در آورد امروزه با هزينه  بالاي 7  هزار ميليارد دلار با خفت و خواري و بدون هيچ بهره اي در حال عقب‌نشيني است و رئيس جمهور اين كشور بايد شبانه و مخفيانه به پايگاه نظامي خود به عراق سفر كند و همچون دزدان همان شب هم از منطقه فرار كند .

اكبرپور با بيان اينكه انقلاب اسلامي دستاوردهاي زيادي را داشته گفت :در طول انقلاب اسلامي هميشه دشمن سعي در منزوي كردن ايران  در نقاط مختلف كشور  داشت و به بهانه هاي واهي از جمله  اختلاف افكني بين شيعه و سني ،تفرقه بين مردم و مسئولين، به راه انداختن جنگ 8 ساله ، ترور  شخصيت‌هاي برجسته انقلاب همچون شهيد بهشتي و 72 نفر از ياران انقلاب ،ترور شهيد رجايي و باهنر، ترور شخصيت هاي مذهبي و همچنين طراحي ترور دانشمندان هسته اي جنايت‌هاي زيادي را مرتكب شد كه با آگاهي  و با بصيرت مردم و رزمندگان و گروه‌هاي انقلابي هيچ يك از فتنه هاي دشمن به ثمر نرسيد و انقلاب اسلامي استوار تر و مقاومترشد .

حجت الاسلام اكبرپور با اشاره به حوادث سال هاي 68 و 78 هم گفت :در فتنه سال 68 عوامل نفوذي با تحريك دشمنان خارجي پس از رحلت حضرت امام سعي داشتند مسئله رهبري را به حاشيه ببرد و دامنه اختلافات را به درون نيروهاي انقلابي بكشاند  ولي با يك حركت انقلابي ملت در مجلس خبرگان در كمتر از 24 ساعت با انتخاب مقام معظم رهبري براي هدايت جامعه اسلامي چشم دشمن را كور كردند و اكنون اين نايب عام آقا امام زمان عجل الله نزديك به 30 سال است كه با تمام حوادث و فتنه‌ها مبارزه كرده و سكان هدايت اين انقلاب را به دست گرفته و به اوج قله هاي پيشرفت رسانده است .

وي افزود:در سال 78 هم عده‌اي به بهانه واهي در دانشگاه تهران به دنبال حذف مسئله رهبري بودند و حوادثي را در كوي دانشگاه به وجود آوردند كه خسارات زيادي به اين انقلاب وارد شد و مردم آگاه و با شرافت و دانشجويان و دانشگاهيان انقلابي و ولايي با جدا كردن صف خود از آشوبگران اين فتنه را نيز نابود  كردند.

 معاون هماهنگ كننده نمايندگي ولي فقيه در سپاه انصارالرضا خراسان جنوبي عدم بصيرت را نشانه گمراهي دانست و گفت :آنهايي كه در جريان فتنه 88 به بهانه تقلب در انتخابات آب به آسياب دشمن ريختند و مدت 8 ماه مملكت را دچار خسارت كردند هرچند كه جزء خواص بودند ولي  بصيرت و آگاهي نداشتند و غلط آنان زمينه بروز حوادثي بسيار ناگوار شد كه دل مردم در روز عاشورا داغك كردند و خيمه هاي آقا اباعبدالله الحسين عليه السلام را به آتش كشيدند و به دنبال پايكوبي و كف و سوت زدن بودند.

وي با توصيه به مردم مومن و انقلابي ايران به اطاعت پذيري از ولايت مطلقه فقيه هم گفت: ما ايمان داريم كه طبق آموزه هاي ديني و قرآني اصل ولايت فقيه يك اصل اعتقادي است نه تنها يك اصل سياسي و كساني كه به دنبال حذف اين اصل قرآني  و ولايي هستند هدفي جز اشرافي‌گري و هوا پرستي ندارد.

 حجت‌الاسلام اكبرپور گفت: ملت ايران اسلامي بصيرت خود را در پاي منبر آقا اباعبدالله الحسين وباب الحوائج قمر بني هاشم عليه السلام گرفته است و اين نظام جمهوري اسلامي با دست غيبي آقا ولي عصر امام زمان همراه است و حماسه نهم دي ماه 88 هم با عنايت خود آقا امام زمان رقم خورد و خط بطلاني بر تمام جريان‌هاي فتنه و توطئه گران داخلي و خارجي كشيد.

 وي با انتقاد از عملكرد برخي نمايندگان مجلس هم گفت :كسي كه به عنوان نماينده مجلس به هر شكلي وارد خانه ملت  شده بايد بداند كه نماينده تمام مردم ايران اسلامي هستند و برابر قسمي كه خورده بايد به مردم و اين نظام اسلامي پايدار بماند و خواسته به حق ملت ايران اسلامي كه محاكمه سران فتنه است را دنبال كند و چشم پوشي از جنايت آنان خيانت است.

معاون هماهنگ كننده نمايندگي ولي فقيه در سپاه  انصار الرضا خراسان جنوبي با اظهار گلايه مندي از روند اجرايي برجام هم گفت :متاسفانه تيم مذاكره‌كننده به توصيه هاي مقام معظم رهبري به صورت كامل توجه نكرد و امروزه مسئله برجام هيچ مشكلي را تاكنون از مشكلات مردم حل نكرده در حاليكه برخي با دل بستن به حمايت‌هاي كشورهاي اروپايي قول  براي حل مشكلات مردم را دادند اما مسئله برجام هنوز هم به نتيجه نرسيده است كه انتظار داريم از رهنمودهاي حضرت امام خامنه اي حفظه الله تعالي عليه در اين موارد و در پيشبرد ديپلماسي خارجي بيشتر استفاده كنند.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal