۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1398/06/04 در اولين روز از هفته دولت صورت پذيرفت
در اولين روز از هفته دولت صورت پذيرفت

حجه الاسلام سيد محمد معلمي امام جمعه بشرويه در ديدار فرماندار و مسئولين ادارات و نهادها كه به مناسبت آغاز هفته دولت و در محل مصلي امام خمين (ره) برگزار شد , گفت : به شكرانه توفيقات الهي و به بركت خون مقدس شهدا ؛ در چهلمين سال از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي گراميداشت هفته دولت را در امنيت و ارامش كامل برگزار مي كنيم .

 وي گفت :مجومعه كاركنان اين نظام مقدس ولايي و اسلامي بايد افتخار كنند كه خدمتگزار مردم و بخصوص قشر محروم و نيازمندي هستند كه قادر به تامين معيشت خود نيستند .

 امام جمعه بشرويه به مسئولين ياد آوري كرد:مردم مشكلات مالي فراواني دارند و بايد خدمات دولت هرچه سريعتر تاثير خود را در بهبود روند معيشتي مردم را بگزارد .

حجه الاسلام معلمي ضمن توصيه به رعايت تقوا به كارگزارن اسلامي هم گفت :يكي از الزاماتي كه كاركنان و مسئولين نظام اسلامي بايد به آن توجه كنند , ارتقاء سطح معنويت,توجه ويژه به تعاليم قرآني و نماز اول وقت است ,چررا كه هرچه در اين مسير بيشتر تلاش كنيم در خدمت رساني به مردم و محرومين موفق تر خواهيم بود .

وي ضمن توصيه به مسئولين براي حضور در محافل و جلسات مردمي هم گفت : شركت در مراسم و محافل مذهبي و فرهنگي در بين مردم سبب ايجاد رابطه صميمي بين مردم و مسئولين مي شود , و لازم است براي برقراري اين پيوند صميمي تلاش بيشتري شود .

حجه الاسلام معلمي اشاره اي هم به فرا رسيدن زمان انتخابات مجلس شوراي اسلامي كرد و گفت : در آينده اي نزديك حماسه اي ديگر در كشور رقم خواهد خورد و آن هم برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي است و لازم است مديران و كاركنان دستگاههاي دولتي با پرهيز از جانبداري از كانديد خاص طوري عمل كنند تا ضربه اي به دستگاه خود وارد نشود .

امام جمعه بشرويه با اشاره به شيطنت هاي رژيم هاي آمريكايي و انگليسي هم گفت : آمريكا و انگليس هميشه دشمن ملت ايران بوده و هستند و بايد در سياست خارجي دشمن شناسي واقعي را در راس برنامه هاي سياست خارجي خود قرار دهيم و گول لبخند هاي منفاقانه اين دو دولت زورگو را نخوريم .

در ادامه اين نشست "علي شفيعي " فرماندار بشرويه ضمن ارائه گزارشي از عملكرد دستگاههاي دولتي در طول يكسال گذشته گفت :دولت جمهوري اسلامي با پشت سر گزاشتن برنامه توسعه پنجم وارد برنامه توسعه ششم شده و با تاكيدات مقام عظماي ولايت و رهبري سعي شده است با پرهيز از حاشيه پردازي ها هرچه سريعتر تحقق برنامه هاي ششم را دنبال كنيم .

 وي گفت :از سال 90 به بعد مسئولين بودجه بندي دولتي سعي كرده اند وابستگي بودجه را به نفت كمتر كنند و بحمد الله اين هدف روند خوبي داشته است .

فرماندار بشرويه افزود :علي رغم تهديدات اقتصادي و تشديد تحريم ها بخصوص توسط دولت ترامپ , با برنامه ريزيهاي مناسب سعي شده است كه مسئله اشتغالزايي و توجه به محرومين و روستائيان بيشتر در دستور كار مسئولين قرار گيرد كه روند رو به رشدي را شاهد هستيم .

شفيعي ياد آور شد: با هدف گزاري در برنامه ششم سعي شده است ,مسئله مسكن,كشاورزي,توسعه راهها و صنعت گردشگري بيشتر مورد توجه قرار گيرد , كه در همين راستا در شهرستان بشرويه سهم اعتبارات اين شهرستان از محل اعتبارت ملي نسبت به اعتبارات استاني بيشتر است .

وي با اشاره به مصوبات سفر استاندار به بشرويه هم گفت : در جريان سفر مقام عالي دولت در خراسان جنوبي به بشرويه مصوبات بسيار خوبي در حوزه شرياني شدن راهها,دوبانده كردن و بهسازي مسير سه راهي ديهوك_فردوس به بشرويه؛مطالعه جاده بشرويه به بجستان و تامين بخشي از اعتبارات پروژه ملي راه جديد بشرويه به طبس از مسير خداآفريد _مجموعه فرهنگي _هنري؛پروژه هاي خوبي در بخش ورزش و همچنين طرح هاي اشتغالزايي و مسكن پيگيري شده كه برخي از اين مصوبات تا 50% پيگيري و به نتيجه رسيده است .

فرماندار بشرويه يادآور شد :از هفته دولت سال 97 تا كنون در شهرستان بشرويه اعتباري معادل سي ميليارد تومان از محل اعتبارات دولتي و تسهيلاتي براي 107 پروژه كه در اين هفته افتتاح و كلنگ زني خواهد شد هزينه شده است .

 شايان ذكر است قبل از اين ديدار مسئولين ادارات و نهادهاي دولتي در معيت امام جمعه و فرماندار در محل مزارشهداي گمنام و گلزار شهداي شهر بشرويه حضور يافته و ضمن عطر افشاني قبور متبرك شهدا با آرمانهاي شهداي هشت سال دفاع مقدس تجديد عهد نمودند . 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 155
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal