۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/08/16 در جلسه شوراي اداري شهرستان بشرويه مطرح گرديد
در جلسه شوراي اداري شهرستان بشرويه مطرح گرديد

حضور مردم در راهپيمايي 13 آبان ماه مشت محكمي بر دهان دشمنان انقلاب بود
علي شفيعي فرماندار شهرستان بشرويه در جلسه شوراي اداري اين شهرستان ضمن قدرداني از حضور باشكوه مردم در راهپيمايي 13 آبان ماه گفت: اين حضور پررنگ خيال خام را از دشمنان دور و آنان را از براندازي نظام و انقلاب نااميد ميكند.
وي همچنين امنيت شهرستان در مراسمات عزاداري و راهپيمائي 13 آبانماه را ستودني دانست و از سبزپوشان نيروي انتظامي براي برقراري اين امنيت قدرداني كرد.
فرماندار بشرويه افزود:ناامني هاي اطراف كشور ما توسط دشمن نشان گر كينه ديرينه آنها و به ويژه آمريكائي ها با انقلاب اسلامي است.
وي افزود:دشمن تنها هدفش نابودي اسلام و ايران است و اكنون با فشار آوردن حداكثري و تحريم ها سعي بر ايجاد نا امني در كشور دارد،كه البته باز هم با رهنمود هاي مقام معظم رهبري و مقاومت مردم بابصيرت ايران اين دسيسه ها را خنثي مي كنيم.
شفيعي اظهار داشت:با تمام فشارهاي حداكثري و تحريم ها طبق آمار بانك هاي جهاني در سال 2020 ركود بانكي از منفي به بالاي صفر در بانك هاي ايران خواهد رسيد.
فرماندار بشرويه گفت: ما در جريان مشكلات مردم هستيم و هر مسئولي كه به دنبال رفع مشكلات نباشد، به مردم و جامعه خيانت كرده است.
وي بيان داشت:بايد اگر مشكلي را نمي توان بنا به دلايلي حل كرد، بازهم مسئولان به دردهاي مردم گوش داده و تسكيني براي آنها باشند.
شفيعي از زحمات استاندار معزز خراسان جنوبي در جهت رفع مشكلات شهرستان تشكر كرد وافزود: بر اساس سخنان ايشان در آخرين نشست شوراي اداري تاكيد بر حضور مسئولين در بين مردم شده است.
وي گفت: 500 ميليارد تومان در قالب 10 هزار مسكن محرومين در استان هزينه خواهد شد كه سهم شهرستان 430 واحد در بشرويه است.
فرماندار بشرويه بيان داشت: 4 ميليارد تومان در بخش منابع طبيعي و آبخيزداري و ايجاد سازه هاي جديد، مصوب و يا در حال كار است.
شفيعي اظهار كرد: 8 و نيم ميليارد تومان نيز براي تكميل بيمارستان جديد به طور كامل اختصاص يافته كه بايد پيگيري شود.
وي با تاكيد بر اينكه خدمت رساني به مردم با همه مشكلات مالي و تحريم ها نبايد تعطيل و فراموش شود از مسئولان خواست تا مصوبات جلسات را نيز به جد دنبال و براي اجرايي شدن آن تلاش كنند.
فرماندار بشرويه همچنين از پيگيري طرح معرفي بشرويه به عنوان مركز بافت پارچه برك در كشور خبر داد و افزود:اميد داريم اين امر به زودي محقق شود.
حجت الاسلام و المسلمين معلمي امام جمعه شهرستان بشرويه نيز در اين جلسه گفت: امروز دشمن به دنبال اين است تا حتي كوچك ترين لغزش فرزندان ما را به نام نظام نوشته و از آن سواستفاده كند.
وي افزود: ما امروز بايستي بيشتر از گذشته مراقب رفتار خود و فرزندانمان باشيم و با حساسيت نسبت به مسائل ديني اجازه بروز مشكل و دادن بهانه به دست دشمنان را ندهيم.
امام جمعه بشرويه همچنين در ادامه گفت: ما بايد شهرستان خود را به وسيله توانمندي ها وظرفيت هايش بيمه كنيم تا از هر لحاظ مشكلات مردم حل شود.
وي افزود: در كنار ظرفيت هاي بسيار بالاي اين شهرستان متاسفانه كمبودهايي را نيز ناشي از بي مهري مسئولان شهرستاني و استاني داريم.
حجت الاسلام معلمي بيان داشت: بااستفاده از ظرفيت هاي شهرستان ميتوان مهم ترين مشكل اين شهرستان كه بيكاري است را حل نمود و اين امر همت تمامي مسئولان به ويژه فرماندار محترم را مي طلبد.
در پايان اين جلسه از زحمات روساي قبلي شركت گاز تقدير واسماعيل زاده بعنوان رئيس جديد اين شركت منصوب شد، همچنين از زحمات چندين ساله مقداري رئيس قبلي اداره ورزش و جوانان بشرويه تقدير و ساداتي بعنوان سرپرست اين اداره معرفي شد.

  
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 310
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal