۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/08/16 برگزاري جلسه انجمن كتابخانه هاي شهرستان بشرويه با حضورمعاونت سياسي امنيتي و اجتماعي فرمانداري
برگزاري جلسه انجمن كتابخانه هاي شهرستان بشرويه با حضورمعاونت سياسي امنيتي و اجتماعي فرمانداري

 جلسه انجمن كتابخانه هاي شهرستان بشرويه با دستور برنامه ريزي هفته كتاب سال 1398 در محل شهرداري با حضور معاون سياسي،امنيتي واجتماعي  فرمانداري و اعضاي انجمن بشرويه و ارسك تشكيل شد.

در اين جلسه  مهندس كيال ضمن خيرمقدم به حاضرين در جلسه ،با اشاره به نقش مهم كتابخانه هاي عمومي در توسعه جامعه بيان كرد: پناه بردن به انديشه و مطالعه نياز امروز جامعه براي فرار از زندگي ماشيني است.

كيال تصريح كرد: تنها راه خروج از چارچوب خشك زندگي امروزي، مطالعه است و در واقع انسان با خواندن مطالب مفيد مي‌تواند از خستگي‌هاي روزمره به آرامش برسد.

وي بر نقش مهم نظام آموزشي در ترويج كتابخواني اشاره كرد و افزود: فرهنگ كتاب و كتابخواني بايد از سنين پايين در كودكان نهادينه شود؛ از خانواده شروع و در مدرسه تكميل شود؛ مدارس بايد به سمت و سويي بروند كه دانش آموزان را براي مطالعه كتاب هاي غير درسي ترغيب كنند.

در اين جلسه ضمن بررسي مشكلات و مسائل كتابخانه ها در خصوص نحوه برگزاري برنامه هاي فرهنگي، بخشنامه هاي ارسالي هفته كتاب ،تشويق مردم به كتابخواني و ايجاد پايگاههاي اهداي كتاب در سطح شهرستان،تصميماتي اتخاذ گرديد‌.

لازم به ذكر است هفته كتاب همه ساله از تاريخ 24 آبانماه با گراميداشت روز كتاب،كتابدارو كتابخواني آغاز و تا 30 آبانماه ادامه دارد.

همچنين مسئول اداره كتابخانه هاي عمومي از همشهريان محترم خواست،در اين هفته از كتابخانه هاي شهرستان بازديد و از تخفيفات خدمات كتابخانه ها بهره مند شوند.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 174
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal