۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
English
صفحه اصلی
1398/08/23 جلسه نشست مشورتى فرماندار شهرستان بشرويه با احزاب ،گروه ها و فعالين  سياسى شهرستان
جلسه نشست مشورتى فرماندار شهرستان بشرويه با احزاب ،گروه ها و فعالين سياسى شهرستان

در اين جلسه مهندس شفيعى فرماندار ضمن تبريك هفته وحدت و ولادت رسول گرامى اسلام بر اتحاد و همبستگى همه احزاب و گروههاى سياسى تاكيد نمود و درخصوص راهكارهاى توسعه و پيشرفت شهرستان نظرات گوناگونى مطرح گرديد.

فرماندارشهرستان بشرويه با اشاره به الزامات مردم‌سالاري خاطرنشان كرد: معتقديم تحكيم پايه‌هاي نظام مردم‌سالاري ديني با حضور جريان‌ها و بازيگران عرصه‌هاي مختلف امكان‌پذير است و يقيناً يكي از بازيگران و كارگردانان عرصه سياسي جامعه، تشكل‌ها و احزاب سياسي هستند.

شفيعي ادامه داد: يقيناً يكي از ابزارهاي اعمال حاكميت در نظام مردم‌سالاري عرصه انتخابات، كنشگران سياسي و احزاب فعال هستند كه در عرصه جامعه بر ايجاد شورونشاط سياسي نقش ايفا مي‌كنند.

 رئيس ستاد انتخابات شهرستان بشرويه در ادامه سخنان خود، برگزارى انتخابات باشكوه و با مشاركت حداكثرى مردمى در پاى صندوق‌هاي رأي را فصل مشترك تمامى احزاب سياسى در كشور دانست و تصريح كرد: امروز از يك سو با جنگ نابرابر اقتصادي تمام‌عيار مواجه هستيم و از طرفي ديگر برخى مباحث داخلي ناشي از تحريم داريم كه در اين شرايط بايستي بر نقاط اشتراك‌هاي فراواني كه بين احزاب وجود دارد تأكيد نمود.

در ادامه فرماندارشهرستان ضمن اشاره به سفر بابركت استاندار معزز به شهرستان در مورد مصوبات سفر و پيگيريهايى كه صورت گرفته نيز  گزارشي ارائه نمود

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 157
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal