۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
English
صفحه اصلی
1398/08/25 ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستا با حضورمديركل ورزش و جوانان استان برگزار شد
ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستا با حضورمديركل ورزش و جوانان استان برگزار شد

مهندس علي شفيعي فرماندار شهرستان بشرويه در اين جلسه گفت: در بشرويه فضاي ورزشي داريم اما هيچ يك از آنها استاندارد نيست.

وي افزود: باوجود استعدادهاي درخشان در اين شهرستان بازهم به دليل نداشتن سالن استاندارد نميتوانيم ميزبان مسابقات استاني باشيم.

شفيعي گفت: استخر شنا 12 سال است نيمه تمام مانده و ما براي سال 99 قول تكميل آن را داده ايم.

فرماندار بشرويه بيان داشت: گود زورخانه بشرويه نيز كه فنداسيون آن حدود 10 سال است ريخته شده همچنان نيمه تمام است و مي طلبد تا اين پروژه نيز هرچه سريعتر به اتمام برسد.

وي گفت: سالن غني آباد نيز كه سالهاست نيمه تمام مانده اخيرا يك مدت ادامه ساخت آن شروع شد اما اكنون پيمانكار 20 روز است كار را تعطيل كرده است.

شفيعي بيان داشت: در سالن هاي غيراستاندارد حتي امكانات و تجهيزات كافي نداريم.

وي گفت: دوقول آقاي سرپرست مديركل اسبق ورزش و جوانان در حضور استاندار داده اند يك سالن براي رقه و يك سالن سقف كوتاه براي ارسك كه شروع به كار آن بايد انجام شود و با امضاي تفاهمنامه اين سالن ها را كلنگ زني كنيم.

شفيعي همچنين اظهار كرد: ارتقا نمايندگي به اداره بايد صورت گيرد كه با توجه به شرايط شهرستان اين امر سريعتر انجام شود و اكنون اين نمايندگي تنها دو نيروي سرپرست و خدماتي دارد كه بايد براي تامين نيروي آن اقدام كنيم.

 فرماندار شهرستان بشرويه همچنين گفت:درخصوص سيستم پروازي در كوير بشرويه اولين شهرستان استان بوديم كه در اين زمينه كار را آغاز كرديم و افراد اين عرصه آموزش ديده و داراي گواهينامه هستند اما اكنون در بيرجند مجوز سايت پروازي صادر شده ولي در بشرويه هنوز مجوزي صادر نشده است

در ادامه عزيزي مديركل ورزش و جوانان استان گفت:6 شهر استان به صورت نمايندگي اداره مي شوند و ما دونيرو به نمايندگي ورزش در بشرويه اضافه خواهيم كرد.

وي افزود: تكميل پروژه هاي به دليل تحريم ها اين امر در طول سالهاي اخير با مشكل مواجه شده است‌

عزيزي با اشاره به بيانيه گام دوم انقلاب افزود: چشم انداز ما براي سند فرابخشي امور جوانان بسيار است و اين امر را به صورت جدي دنبال ميكنيم.

وي گفت: قول هاي سفراستاندار را به جد پيگيري خواهم كرد اما ما به شدت در محدوديت اعتباري قرارداريم.

عزيزي بيان داشت: براي صدور مجوز سايت پروازي مشكلي نيست و متقاضيان مراجعه كنند تا درصورت داشتن شرايط لازم مجوز براي آنها صادر شود.

وي گفت: براي زمين چمن طبيعي بشرويه نيز تعهد ميكنيم كه 21 ميليون تومان بدهي آب را پرداخت كنيم اما شورا و شهرداري زمين را از ما تحويل بگيرند چراكه با توجه به كاهش اعتبارات توانايي ادامه مديريت را نداريم.

عزيزي اظهار كرد: سالن هاي بشرويه در زمان ساخت گذشته خود طبق استانداردهاي قديم بوده است.

مديركل ورزش و جوانان استان درخصوص عدم استفاده 7 ساله از ميني بوس در بشرويه بيان داشت: در صورتي بشرويه تعهد كند ظرف مدت يك هفته ميني بوس را فعال كرده اين ميني بوس را از آنها بازپس نخواهيم گرفت و البته هيچ كمكي براي اعزام تيم ها هم نخواهيم كرد

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 186
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal