۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/09/10 جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان بشرويه برگزار شد
جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان بشرويه برگزار شد
در جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان بشرويه بر تقويت بندسارهاي احداثي تاكيد شد
مهندس شفيعي فرماندار و رئيس شوراي هماهنگي  مديريت بحران شهرستان بشرويه در اين نشست كه با حضور كيال معاونت سياسي امنيتي و اجتماعي فرمانداري و اعضاي مديريت بحران شهرستان برگزار گرديد ضمن تاكيد بر آمادگي همه جانبه دستگاه ها گفت:سيل فروردين ماه سال جاري متاسفانه خسارت زيادي را به اراضي كشاورزي و منازل روستاييان وارد كرد،كه مي بايست از هم اكنون خطرات احتمالي را كاهش دهيم.
وي افزود:متاسفانه از ساليان گذشته كشاورزان اقدام به احداث بندسار هاي غير كارشناسي و نا ايمن مي كردند كه مي طلبد از هم اكنون با مشاوره با مهندسان منابع طبيعي و امور آب نسبت به  تقويت و  ايمن سازي آن اقدام كنند.
فرماندار شهرستان بشرويه همچنين گفت:نقاط حادثه خيز و در معرض سيل و بلاياي طبيعي بايد شناسايي و هر دستگاه مربوطه نسبت به رفع آن اقدام كنند.
علي شفيعي بيان داشت:پل ورودي آب به سمت مسجد ابوالفضل(ع) در ورودي شهر بشرويه از ساليان قبل مشكل ساز بوده است كه بايد مسير آب هاي سطحي آن ميدان نيز مشخص و ادامه پل كار شود
لايروبي سيل بند روستاي غني آباد،تقويت و ايمن سازي دو سازه روستاهاي بهشت آباد و عشق آباد و تقويت سيل بند روستاي بندان از مصوبات اين نشست بود.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 142
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal