۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
English
صفحه اصلی
1398/10/21 جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان بشرويه برگزار شد
جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان بشرويه برگزار شد

جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان بشرويه به منظور هماهنگي و آمادگي هر چه بيشتر اعضاي اين ستاد به منظور پيشگيري و مقابله با بحران و حوادث احتمالي  برگزار شد.

در اين جلسه كه با حضور مهندس شفيعي فرماندارشهرستان و رئيس ستاد مديريت بحران شهرستان و ديگر اعضا برگزار گرديد فرماندار با بيان اينكه پيش بيني اصل اوليه در مديريت به ويژه در شرايط بحراني است، اظهار داشت: با پيش بيني و برنامه ريزي خوب مديران ميتوان در مواقع بحراني مديريت لازم را در جهت كاهش خسارت ها لحاظ نمود.
وي با اشاره به آمادگي صد درصدي ادارات و دستگاه هاي شهرستان طي روزهاي آينده و حضور مديران در منطقه، افزود: با همكاري و هم افزايي همه مجموعه هاي خدمات رسان و امدادي خدمات در آمادگي كامل به سر ميبرند.
فرماندار شهرستان بشرويه خاطر نشان كرد: بازديد هاي مستمري از مسيل هاي سطح شهرستان صورت مي گيرد تا از هرگونه آبگرفتگي پيشگيري و در صورت بروز در سريع ترين زمان ممكن برطرف شود.
وي همچنين از مسئولان خواست تا نظارت جدي بر حريم رودخانه ها داشته باشند و گفت: بايد هوشياري لازم براي جلوگيري از تجاوز به حريم رودخانه ها وجود داشته و برخورد لازم با متخلفان در اين زمينه صورت گيرد.
در ادامه اين جلسه اعضاي ستاد مديريت بحران شهرستان گزارشي از اقدامات و پيش بيني هاي خود را براي مقابله با حوادث احتمالي را بيان نمودند.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 110
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal