۱۳۹۷ شنبه ۲ تير
English
صفحه اصلی
1396/06/15 نشست هماهنگي و برنامه ريزي هفته دفاع مقدس  برگزار گرديد
نشست هماهنگي و برنامه ريزي هفته دفاع مقدس برگزار گرديد

عليرضا زمان زاده در نشست هماهنگي  و برنامه ريزي هفته دفاع مقدس  كه با حضور جمهي از مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداري بشرويه برگزار شد با تاكيد بر بيان دستاوردها و چرايي هفته دفاع مقدس بيان كرد: هر كدام از ادارات و نهادهاي دولتي كه برنامه اي در نظر دارند بايد با هدف بيان دستاوردهاي دفاع مقدس و پرداختن به چرايي اين هفته با عظمت باشد.

 فرماندار بشرويه افزودند: انتظار مي رود تا دلايل و رخدادهاي هشت سال دفاع مقدس براي نسل جوان ونوجوان تبيين و تشريح شود .

ايشان  مجاهدان و رزمندگان را ذخائر انقلاب اسلامي دانست وگفت: نسلي كه هشت سال دفاع مقدس را درك و اداره كردند به عنوان ذخائر ارزشمند نظام مقدس هستند و در اينگونه مناسبت ها بايد تكريم شوند.

 فرماندار بشرويه  اجراي فرامين مقام معظم رهبري را يك ضرورت برشمرد و گفت: نبايد دستگاهي درهفته دفاع مقدس اعلام كند كه برنامه اي با اين موضوع ندارد و اين شايسته نيست بلكه بايد همه تلاش كنند تا در راستاي منويات مقام معظم رهبري در زمينه زنده نگه داشتن هفته دفاع مقدس و همچنين تحقق شعار اقتصاد مقاومتي برنامه مناسب داشته باشيم. ايشان تاكيد كردند اداراتي كه توان همكاري مالي دارند موظفند با كميته مالي و پشتيباني ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس همكاري كنند.

در ادامه سرگرد علي خبازي فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج شهرستان گفت دفاع مقدس متعلق به يك جريان خاص نيست بلكه متعلق به تمام ملت ايران اسلامي است و اقشار در اين هشت سال دفاع مقدس  حضوري فعال و چشمگير داشته اند.

 فرمانده سپاه بشرويه افزود: دفاع مقدس سالگرد مقاومت مردماني است كه با شجاعت به دفاع از آرمان هاي انقلاب و اسلام برخواستند و در مقابل متجاورزان مقاومت كردند.

  خبازي افزود: در مدت هشت سال جنگ تحميلي تمام سران استكباري حاميان رژيم صدام بودند و تمام امكانات سخت افزاري را در اختيار وي قرار دادند ولي با اين وجود در برابر رزمندگان اسلام ما شكست خوردند كه دليل آن داشتن روحيه ايمان و اخلاص بود.

فرمانده سپاه بشرويه با اشاره به رشادت هاي جوانان امروز هم گفت: خوشبختانه امروزه با تبليغ و تشويق و معرفي ارزش هاي دفاع مقدس مي بينيم جوانان غيرتمند ايران اسلامي همان روحيه شهادت طلبي و ايثارگري را دارند و از اسلام دفاع مي كنند.

 وي افزود:اميد است تمام مديران دستگاه ها كمك كنند تا اين روند معرفي ارزش هاي دفاع مقدس پر رونق گردد.

 خبازي در ادامه با اشاره به چارت تشكيلات ستاد دفاع مقدس گفت: اين چارت متشكل از چندين كميته است كه فرماندار به عنوان رييس ستاد، فرمانده سپاه به عنوان دبير هستند و همچنين كميته هاي مالي، دانش آموزي ،‌اطلاع رساني، فرهنگي، خواهران  و كميته رژه  تعيين شده اند.

 فرمانده سپاه بشرويه از اجراي رزمايش رزمي فرهنگي مردان آسماني خبر داد و گفت: اين رزمايش يك برنامه نو و ابتكاري است كه نيازمند كمك همه دستگاه ها مي باشد.

خبازي افزود: ديدار با امام جمعه بشرويه، انجام رژه در 31 شهريور ماه ، گلباران مزار شهدا و رزم آسماني از برنامه هاي محوري اين هفته محسوب مي شود.

              

تعداد بازدید: 27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal