۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان
English
صفحه اصلی
1396/09/13 جلسه برنامه ريزي پروژه هاي تغيير رفتار در مصدوميت هاي غير عمد كودكان برگزار گرديد
جلسه برنامه ريزي پروژه هاي تغيير رفتار در مصدوميت هاي غير عمد كودكان برگزار گرديد

در اين جلسه فرماندار ضمن خير مقدم به حاضرين جلسه گفت مهمترين سازمان در تعليم و ترويج فرهنگ ترافيك، آموزش و پرورش است و در راستاي آموزش فرهنگ ترافيك از طريق آموزش و پرورش مي‌توان از شيوه‌هايي همچون استفاده از ظرفيت پارك ترافيك ، تشكيل دوره‌هاي آموزشي با همكاري كارشناسان راهنمايي و رانندگي بهره مند شد.

وي افزود تا وقتي كه تك تك افراد جامعه در رعايت به قوانين عمل نكنند و در قانون پيشقدم نباشند فرزنداني قانونمند نخواهيم داشت و مهمترين و تاثير گذار ترين كاري كه در زمينه كاهش مصدوميتها ميتوانيم انجام دهيم فرهنگ سازي است.

فرماندار شهرستان بيان كرد: از اين رو بايد گفت آموزش عمومي ترافيك، يكي از مناسب ترين ابزارها براي بهره برداري بهينه از شبكه ارتباطات شهري به شمار مي آيد چراكه اگر فرزندان ما از همان كودكي با فرهنگ شهروندي و قوانين شهر آشنا شوند، از بروز بسياري از ناهنجاري ها جلوگيري خواهد شد.

وي خاطرنشان كرد: ما معتقديم يكي از قوانيني كه از همان دوران كودكي بايد به كودكان آموزش داده شوند، قوانين راهنمايي و رانندگي است كه در آينده شهر مي تواند تاثير بسزايي داشته باشد از اين رو به منظور آشنايي شهروندان به خصوص كودكان و نوجوانان با اصول و مقررات راهنمايي، پارك ترافيك مي تواند در اين حوزه بسيار تاثيرگذار باشد.

زمان زاده يادآور شد: ايجاد مهارت‌هاي ايمني در كودكان منافع بلند مدتي براي جامعه دارد.

در ادامه حاضرين در جلسه به بيان ديدگاه هاي خود پرداختند.

تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal