۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1400/10/14 در جلسه بررسی مشکلات حوزه گردشگری مطرح گردید
در جلسه بررسی مشکلات حوزه گردشگری مطرح گردید

شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه در جلسه بررسی مشکلات حوزه گردشگری در بشرویه گفت: قدردان زحمات و سرمایه گذاری های بخش خصوصی در حوزه گردشگری هستیم و ما نیز با کمک به بخش های مختلف حوزه های گردشگری حمایت خود را از این حوزه اثبات کرده ایم.

وی افزود: علی رغم توجه به اهمیت گردشگری، باید قبول کنیم برخی موارد به فرهنگ شهرستان بشرویه متفاوت است و قابل مقایسه با سایر شهرستان ها نیستیم.

فرماندار شهرستان بشرویه بیان داشت: نمیتوانیم در مقابل تخلف ها بی تفاوت باشیم اما حمایت خود را از مجموعه گردشگری داریم.

سلیمانی رباطی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بشرویه در این جلسه گفت: در کنار صنعت کشاورزی در بشرویه، گردشگری نقش موثری در اشتغال و درآمد مردم داشته است.

وی بااشاره به اینکه بخش اعظم کار انجام شده در حوزه گردشگری در بشرویه توسط بخش خصوصی بوده افزود: از ابتدای سال تاکنون در حوزه گردشگری توسط بخش خصوصی 5 میلیارد تومان هزینه شده و تسهیلات داده شده در این حوزه نهایتا در حدود 600 میلیون تومان بوده است.

سلیمانی بیان داشت: اگر سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری هزینه کرده اند در مسیر دیگری سرمایه‌گذاری کرده بودند آورده بیشتری داشت اما بخاطر خدمت به شهر و همه شهروندان این اقدام را انجام داده اند لذا باید از آنها حمایت کرد.

تعداد بازدید: 365
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal