۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۰ مهر
English
صفحه اصلی
1399/06/16 انتقال فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین وظیفه امروز ما است
انتقال فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین وظیفه امروز ما است

مهندس شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: گرچه 31 شهریور ماه تا 7 مهرماه به عنوان هفته دفاع مقدس نام گذاری شده است اما فعالیت های این حوزه تنها به این هفته نباید محدود شود.

وی از ادارات و به ویژه روسای کمیته های شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خواست تا فعالیت خود را در این حوزه افزایش دهند و عملکردشان را فورا به فرمانداری تحویل نمایند.

فرماندار شهرستان بشرویه بیان داشت: استمرار و مداومت در برگزاری برنامه های مختلف در خصوص ارزش های دفاع مقدس می تواند به ترویج روحیه ایثار و شهادت در بین نوجوانان و جوانان ما کمک کند.

امام جمعه شهرستان بشرویه نیز در این جلسه گفت: در دفاع مقدس جوانان ما با دردست گرفتن جان خود برای دفاع از امام زمان خود و ادامه این انقلاب و فرهنگ گام برداشتند.

وی افزود: این حرکت ارزشمند جوانان 8 سال دفاع مقدس ما باید از طرق مختلف چاپ کتاب، سخنرانی، رسانه ها و... ترویج یابد تا روحیه دفاع از ارزش ها را به فرزندانمان به درستی آموزش دهیم.

سرهنگ حسنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه نیز در این جلسه بیان داشت: برنامه های چهلمین سال دفاع مقدس را از ابتدای سال آغاز کرده ایم اما به طور ویژه در هفته دفاع مقدس به آن می پردازیم.

وی افزود: برهیچکس پوشیده نیست که ایران اسلامی در 8 سال دفاع مقدس با تمام وجود در مقابل بزرگترین قدرت های جهان ایستادگی کرد.

سرهنگ حسنی گفت: مردم و جوانان انقلابی با روحیه جهادی با پیروی از نهضت عاشورا و تحت فرمان رهبر کبیر انقلاب شاهکاری را خلق کردند که باعث شده اکنون بعد از گذشت 30 سال دشمنان حتی فکر حمله نظامی را نداشته باشند.

وی تاکید کرد: امروز نیز اگر بخواهیم از بحران ها سربلند و پیروز بیرون بیایم باید برحول و محور ارزش های دفاع مقدس حرکت کنیم.

 

 
 
 
تعداد بازدید: 118
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal