۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۰ مهر
English
صفحه اصلی
1399/06/23 مشکلات طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در شهرستان بشرویه بررسی و حل می شود
مشکلات طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در شهرستان بشرویه بررسی و حل می شود
مهندس کیال معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بشرویه در اولین جلسه کارگروه تامین سوخت و موادنفتی شهرستان گفت: باتوجه به اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در شهرستان بشرویه مشکلاتی وجود دارد چرا که علی رغم اطلاع رسانی های صورت گرفته افراد برای ثبت نام در سامانه درخواست فرآورده های نفتی اقدام نکرده اند.
 وی افزود: به دنبال پیگیری و رفع مشکلات روستاییان در خصوص طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در شهرستان با کمک بخشداران و دهیاران شهرستان هستیم اما خواستار همکاری هرچه بیشتر روستاییان نیز می باشیم.
 نیک دست مسئول شرکت پخش فراورده های نفتی شهرستان بشرویه نیز در این جلسه گفت: طرح توزیع الکترونیک گاز مایع به منظور ساماندهی توزیع گاز مایع و شفاف سازی مصرف کنندگان مجاز گاز مایع، تخصیص سهمیه عاملان خرید و توزیع گاز مایع به صورت الکترونیک آغاز شد.
وی افزود: هموطنانی که واجد شرایط دریافت سوخت گاز مایع هستند می توانند با ثبت نام در سامانه درخواست فرآورده های نفتی به آدرس https://newtejaratasan.niopdc.ir  نسبت به ثبت مشخصات و احراز هویت در این سامانه اقدام کنند لازم به ذکر است خرید گاز مایع با قیمت مصوب دولتی از طریق دستگاه های کارتخوان و دریافت رسید از عاملان توزیع امکانپذیر است.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 87
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal