۱۳۹۹ پنج شنبه ۶ آذر
English
صفحه اصلی
1399/07/28 پیام تبریک فرماندار شهرستان بشرویه به مناسبت 28 مهر؛ سالروز ارتقای بشرویه به شهرستان
پیام تبریک فرماندار شهرستان بشرویه به مناسبت 28 مهر؛ سالروز ارتقای بشرویه به شهرستان

علی شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه به مناسبت فرا رسیدن 28 مهر سالروز تصویب ارتقای شهر بشرویه پیامی ارسال کرده است. متن این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
مردم فهیم شهرستان بشرویه
با سلام و تقدیم احترام
خبر مسرت بخش ارتقاء شهر بشرویه به شهرستان در 28 مهر ماه سال ... روزی ماندگار و جاودان در تقویم این شهرستان ، را می توان نقطه عطفی در تاریخ سیاسی– اجتماعی و فرهنگی این منطقه‌ به شمار آورد.
بدون تردید یکی از مولفه های موثر در توسعه متوازن و پایدار در هر اقلیم جغرافیایی و سیاسی ، ارتقاء سطح از منظر تقسیمات کشوری با حفظ هویت تاریخی ، فرهنگی ، اجتماعی و مذهبی آن محدوده جغرافیایی خواهد بود.
اینجانب به عنوان خدمت گزار مردم به مناسبت سالروز شهرستان شدن بشرویه را ازصمیم قلب به همه اهالی این شهرستان تبریک گفته وازهمه مردم خوب و توانمند شهرستان بشرویه میخواهم که با ایجاد اتحاد و همبستگی ، تمام سختی ها و مشکلات را به فرصت تبدیل کرده و با استفاده از تجارب و اندیشه‌ های ناب و هم فکری، بهترین موقعیت را برای ارتقاء هر چه بیشتر این شهرستان در تمام سطوح رقم زده تا شاهد اقتدار، سربلندی و پیشرفت بشرویه عزیزمان باشیم؛ امید است همیشه زیر پرچم ولایت پیروز و سر بلند باشید .

علی شفیعی 
فرماندار شهرستان بشرویه
تعداد بازدید: 138
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal