۱۴۰۰ سه شنبه ۵ مرداد
English
صفحه اصلی
1399/10/21 زمین بزرگترین مشکل ما در شهر بشرویه و ارسک است
زمین بزرگترین مشکل ما در شهر بشرویه و ارسک است
مهندس شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه در کمیته راهبردی مسکن اقشار کم درآمد شهرستان گفت: در بشرویه و ارسک ما مشکل زمین داریم.
وی افزود: مشکل امروز ما در بشرویه حفره است ، چراکه مردم نمیتوانند در زمین ملکی خود ساخت و ساز انجام دهند.
 شفیعی بیان داشت: حدود 80 تا 90 هکتار زمین های مردم داخل محدوده نیست و متاسفانه علی رغم پیگیری های بسیار صورت گرفته نتیجه لازم را بدست نیاورده ایم.
فرماندار بشرویه همچنین به مشکل پلاک 5 و 6 و پلاک 10 و 15 شهر ارسک اشاره کرد و افزود: علی رغم حل شدن برخی مشکلات پلاک 5 و 6 در ارسک اما در پلاک 10 و 15 ما نمیتونیم برای زمین ملکی مردم پروانه صادرکنیم که ساخت و ساز نمایند.
 خدمات اخیر درحوزه مسکن در طول نظام جمهوری اسلامی بی نظیر بوده است
 آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در کمیته راهبردی مسکن اقشار کم درآمد شهرستان بشرویه گفت: سهم خراسان جنوبی در ساخت مسکن اقشار کم درآمد 6 هزارواحد بوده که سهمیه بشرویه 330 واحد بوده است.
 وی افزود: برای ساخت مسکن اقشار کم درآمد در خراسان جنوبی ، تسهیلات و بلاعوض ها را از سازمان برنامه و بودجه سال قبل برای 10 هزارواحد و امسال 6 هزار واحد گرفته ایم.
 مدیرکل بنیاد مسکن استان گفت: طبق سرشماری نفوس و مسکن در سال 95 در بشرویه 2222 واحد مسکن روستایی شناسایی شده که استحکام سازی 690 واحد آن صورت گرفته و 1532 واحد دیگر از استحکام کمتری برخوردار هستند.
 وی افزود: بااستفاده از طرح ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد 50/4 درصد مسکن های روستایی استان استحکام سازی شده که در بشرویه این میزان 31 درصد است.
 آسمانی مقدم تاکید کرد: بایستی همه کمک کنیم تا مردمی که فاقد مسکن هستند، مسکن دار شوند.
 
 
تعداد بازدید: 420
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal