۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
English
صفحه اصلی
1400/07/20 جلسه بررسی و تعیین تکلیف هنرستان فنی شبانه روزی امام سجاد(ع) برگزار گردید
جلسه بررسی و تعیین تکلیف هنرستان فنی شبانه روزی امام سجاد(ع) برگزار گردید

شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه در جلسه بررسی و تعیین تکلیف هنرستان فنی شبانه روزی امام سجاد(ع) گفت: 9 سال پروژه نیمه تمام و بلااستفاده رها شده و باتوجه به ورود دیوان محاسبات به بحث پروژه های نیمه تمام و بلاتکلیف بایستی هرچه سریعتر این پروژه را تعیین تکلیف کنیم.

وی افزود: نبود زیرساخت ها و قرارگیری این هنرستان درمجاورت کمربندی مشکلات عدیده ای را بوجود آورده بود که در زمان خود باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در آن منطقه قرار گرفته است.

شفیعی تاکید کرد:تامین زیرساخت های اولیه و مشکلات اعتباری موجب شده تا این پروژه حدود 9 سال بلاتکلیف رها شود و عملا عمرقانونی پروژه رو به اتمام است.

فرماندار شهرستان بشرویه گفت: باتوجه به شرایطی که در شهرستان داشتیم و بشرویه قطب کشاورزی استان است و بیشترین سطح زیر کشت کشاورزی دارا می باشد تصمیم به ساخت این هنرستان گرفته شد و اصل کار خوب بوده اما ماندن این پروژه کار درستی نبود.

وی افزود: درحال حاضر یک قسمت بحث محدودیت های آنجا است و یک قسمت مشکلات اعتباری می باشد.

شفیعی گفت: امیدواریم با حضور مدیران کل در خصوص تعیین تکلیف این هنرستان در این زمینه که آیا امکان تامین زیرساخت ها وجود دارد یا خیر، و اینکه آیا اعتبار ریالی مورد نیاز برای تکمیل پروژه و حوزه راه دسترسی آن وجود دارد، به نتیجه برسیم.

در ادامه واقعی مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه تعیین تکلیف هنرستان امام سجاد (ع) گفت: باتوجه به وضعیت این شهرستان و فعالیت گسترده مردم بشرویه در حوزه کشاورزی هنرستان کشاورزی در این شهر میتواند یک هنرستان پویا باشد.

وی افزود: باتوجه به نگاه ویژه ای که به هنرستان ها به عنولن یک مولد تاثیر گذار می شود می تواند این هنرستان منویات مقام معظم رهبری و مباحث اقتصاد مقاومتی را به درستی دنبال کند.

واقعی اظهار داشت: محل قرارگیری هنرستان باعث شده تا در فضای موجود امکان عملی کارکردن برای دانش آموز وجود داشت باشد و این امر موجب می شود تا دانش آموز به عنوان تکنسین عالی به جامعه تحویل داده شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان نیز در این جلسه گفت: تامین برق برای هنرستان نیز امکان پذیر است اما اگر اجرای شبکه را بخواهیم انجام دهیم معبر بایستی مشخص شود که اگر از روبرو باشد به آسانی انجام می شود و از سایر مسیرها هزینه بر خواهد بود اما به طور کلی حدود 300 تا 400 میلیون تومان برآورد هزینه اجرای شبکه و پست می باشد.

هاشمی مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در این جلسه گفت: معبر که مشخص شد و انعقاد قرارداد صورت گرفت آمادگی گاز رسانی به مدرسه را در ظرف مدت یک هفته داریم.

جوادی رئیس اداره آب و فاضلاب استان نیز در این جلسه گفت: تعداد دانش آموزان و نیاز دانش آموزان و راه دسترسی باید مشخص شود تا پروژه آبرسانی به این هنرستان اجرا و تامین اعتبار شود.

یوسفی رئیس اداره مخابرات شهرستان نیز در جلسه گفت: درخواست ارائه شود تا برآورد هزینه انجام و در نهایت تامین زیرساخت های مخابراتی در این زمینه صورت گیرد.

 

 
 
 
 
تعداد بازدید: 76
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal