۱۴۰۰ جمعه ۱ بهمن
English
صفحه اصلی
1400/10/14 در جلسه بررسی مشکلات حوزه گردشگری مطرح گردید
در جلسه بررسی مشکلات حوزه گردشگری مطرح گردید

شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه در جلسه بررسی مشکلات حوزه گردشگری در بشرویه گفت: قدردان زحمات و سرمایه گذاری های بخش خصوصی در حوزه گردشگری هستیم و ما نیز با کمک به بخش های مختلف حوزه های گردشگری حمایت خود را از این حوزه اثبات کرده ایم.

وی افزود: علی رغم توجه به اهمیت گردشگری، باید قبول کنیم برخی موارد به فرهنگ شهرستان بشرویه متفاوت است و قابل مقایسه با سایر شهرستان ها نیستیم.

فرماندار شهرستان بشرویه بیان داشت: نمیتوانیم در مقابل تخلف ها بی تفاوت باشیم اما حمایت خود را از مجموعه گردشگری داریم.

سلیمانی رباطی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بشرویه در این جلسه گفت: در کنار صنعت کشاورزی در بشرویه، گردشگری نقش موثری در اشتغال و درآمد مردم داشته است.

وی بااشاره به اینکه بخش اعظم کار انجام شده در حوزه گردشگری در بشرویه توسط بخش خصوصی بوده افزود: از ابتدای سال تاکنون در حوزه گردشگری توسط بخش خصوصی 5 میلیارد تومان هزینه شده و تسهیلات داده شده در این حوزه نهایتا در حدود 600 میلیون تومان بوده است.

سلیمانی بیان داشت: اگر سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری هزینه کرده اند در مسیر دیگری سرمایه‌گذاری کرده بودند آورده بیشتری داشت اما بخاطر خدمت به شهر و همه شهروندان این اقدام را انجام داده اند لذا باید از آنها حمایت کرد.

تعداد بازدید: 150
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal