۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1401/03/25 برگزاری جلسه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
برگزاری جلسه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
دفاع مقدس گنجینه تمام نشدنی مقاومت ملت ایران است .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بشرویه؛ حسن علی زاده فرماندار شهرستان در جلسه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: حفظ آثار جنگ و تدوین دقایق و ریزه‌کاری‌های دوران دفاع مقدس یکی از بهترین و با ارزش‌ترین کارهای است که مقام معظم رهبری تاکیدات بسیاری نموده اند.
فرماندار شهرستان بشرویه افزود: خاطره گویی رزمندگان و برگزاری سومین کنگره سرداران و 154 شهید شهرستان می تواند تاثیرات معنوی در فرهنگ جوانان و نوجوانان داشته باشد و با توجه به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم ، ارزش های انقلاب و دفاع مقدس را یادآور شود.
سرهنگ فلاحی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خراسان جنوبی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از برنامه ها ، خاطره گویی رزمندگان در اداره حفظ آثارو نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان بشرویه، یادواره های برگزار شده و نقش مردم در حفظ فرهنگ دفاع مقدس گفت: هرجا روحیه انقلابی داشتم پیروز شدیم که بارها مقام عظمای ولایت اشاره نمودند و دفاع مقدس را گنجینه تمام نشدنی مقاومت ملت ایران ذکر نمودند.
 وی درادامه جهاد تبیین را همین حرکت کنگره و یادواره های شهدا عنوان نموده و نگاه ویژه به همسران و خانواده های شهدا ، ایثارگران ، جانبازان ورزمندگان را که با استقامت و صبر شیوه های زندگی اسلامی را اشاعه داده اند و تجلیل از این یادگاران دفاع مقدس می تواند تا زمان برگزار سومین کنگره تاثیرات بسیاری را به دنبال داشته باشد.
در پایان علی زاده فرماندار بشرویه حکم ریاست هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان بشرویه و تابلوی اهدایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان را دریافت نمود.
 
 
تعداد بازدید: 490
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal