۱۴۰۱ سه شنبه ۱۱ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/10/06 ما باید آمادگی مقابل بحران ها را داشته باشیم
ما باید آمادگی مقابل بحران ها را داشته باشیم
ما باید آمادگی مقابل بحران ها راداشته باشیم
 
 معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: ما باید آمادگی مقابل بحران ها راداشته باشیم.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشرویه؛ عباس زاده معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی در جمع مردم شهرستان بشرویه در محل مسجد جامع این شهرستان گفت: خطر بیخ گوش ماست و به ویژه زلزله که خبر نمیکند.
وی افزود: نظام و دولت آمادگی در برابر حوادث طبیعی را طبق قوانین و ضوابط دارد.
 عباس زاده گفت: اولین قدم حفظ آرامش و برنامه ریزی برای مقابله با این حادثه است.
 معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی بیان داشت: امروز شهرداری امین مردم شهر است و برخی از موارد آمادگی در مقابل بحران بر عهده شورا و شهرداری است که مردم انتخاب کرده اند.
وی ادامه داد: سوله مدیریت بحران باید آماده باشد و در این خصوص بایستی شهرداری اعتبار بگذارد و دولت کمک کند.
عباس زاده گفت: آقای استاندار در مصاحبه خود گفتند مردم هیچ نگران نباشند از کل استان و استان های همجوار اگر خدایی نکرده مشکلی به وجود بیاید تجهیزات و امکانات می آوریم و‌درخواست هم جهت آمادگی آنها داشته ایم.
معاون استاندار بیان داشت: تمرکز ما برروی شهرستان بشرویه است گروه های امدادی آماده باشند تا جایی که ضرورت دارد ورود پیدا کنند و آمادگی برای شرایط خاص اگر در ادامه پیش بیاید، داشته باشند.
 وی با بیان اینکه خود مردم اولین کسانی هستند که باید کمک کنند افزود: تازمانی که ما ازاین بحران رد شویم باید خانواده ها نیز همکاری کنند.
 عباس زاده گفت: خوشبختانه در شهر بشرویه یازده مرکز برای اسکان اضطراری فراهم کرده اند.
 وی درخصوص نهضت ملی مسکن نیژ گفت: بعضی مناطق در استان داشتیم که از طرح ها در زمینه مسکن حتی یکبار استفاده نکرده اند که این مسائل برای آنها حل شد.
 عباس زاده ادامه داد: درخراسان جنوبی 31 شهر داریم ودر نهضت ملی بشرویه مثل همه جای استان خراسان جنوبی طرح تهیه شد و علت طولانی شدن اجرای طرح این بود که خواسته افزایش متراژ زمین مطرح شد و ما باید مقدورات فنی و اجرایی خود را ببینیم و تصمیم بگیریم که همین امر باعث طولانی تر شدن اجرای طرح شد.
 وی گفت: در طرح نهضت ملی مسکن زمین رایگان را به مردم می دهیم وهمه شهرها به غیر از بیرجند قرار است منازل به صورت ویلایی باشد.
 
 
تعداد بازدید: 136
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal