۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/02/28 بازدید فرماندار شهرستان بشرویه از امور عشایر شهرستان
بازدید فرماندار شهرستان بشرویه از امور عشایر شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشرویه؛ علی زاده فرماندار شهرستان بشرویه در بازدید از نمایندگی امور عشایر شهرستان گفت:  با توجه به دغدغه های عشایر در حوزه آبرسانی سیار  آمادگی حضور در سازمان امور عشایر ایران  جهت پیگیری مجوز تامین اعتبار برای انتقال آب پایدار به مناطق عشایری ازجمله  چاه علی و ابوجعفری  را داریم.
فرماندار بشرویه با تاکید بر اینکه هدف ما باید جلب رضایت مردم باشد افزود: در سال مهار تورم و رشد تولید  باید  از تمامی امکانات  در جهت کاهش دغدغه عشایر تولید کننده از جمله  تامین آب دام  و مرمت ایلراه های عشایری استفاده کنیم.
مرادی مسئول امور عشایر شهرستان در این بازدید به ارائه گزارشی از اقدامات، خدمات و فعالیت های اداره امور عشایر شهرستان و دغدغه های عشایر کوچ رو در حوزه آبرسانی سیار (عدم حوض انبار و منابع دفنی ذخیره اب)  پرداخت و خواستار نگاه ویژه فرمانداری  به مناطق مستعد تولید از جمله گیاهان دارویی  در مناطق کوهستانی بخش ارسک و تولید نمک ناهید در دشت کویر ریگزار گردید تا تامین اعتبار در کمیته برنامه ریزی سال جاری مصوب گردد.
مرادی افزود:در حال حاضر با توجه به تخصیص جدید اعتباری در حوزه راه و آب، یک دستگاه بولدوزر زنجیری  در مناطق عشایری کوهستانی بخش ارسک  جهت مرمت ایلراه های عشایری آسیب دیده از سیل تا هفته آینده مستقر و همچنین با پیگیری اداره کل امور عشایر استان تخصیص اعتبار  جدیدی  برای 150 کیلومتر ایلراه های دشت کویر صورت گرفته که تا هفته آینده یک دستگاه گریدر از بخش خصوصی در مناطق عشایری دشت کویر مستقر و  ایلراه های خسارت دیده از سیل مرمت و موج تراشی میگردند. در این بازدید از زمین ساختمان اداری و انبار 1000 تنی علوفه عشایر بازدید گردید.
تعداد بازدید: 77
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal