۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/02/28 پیام تبریک فرماندار شهرستان بشرویه به مناسبت روز روابط عمومی
پیام تبریک فرماندار شهرستان بشرویه به مناسبت روز روابط عمومی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشرویه؛ متن پیام به شرح زیر است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
 27  اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، فرصتی ارزشمند برای توسعه ارتباطات اجتماعی و تثبیت جایگاه روابط عمومی در سازمان ها و همچنین ارج نهادن ‌نظام آزاد ارتباطات و اطلاعات در جامعه می باشد.
موفقیت سازما‌نها، ادارات و شرکتها و دوام شان در عرصه ‌ها و فعالیتهای تخصصی مختلف به عملکرد روابط عمومی ‌ها وابسته و روابط عمومی ها سکانداری آن را برعهده دارند. اینجاست که اگر عشق به کار نباشد نمیتوان در این حوزه وارد شد و باید گفت : روابط عمومی یک شغل نیست، بلکه یک ویژگی اخلاقی ست و یک شغل اداری نیست؛ بلکه یک شوق اداری ست.
روابط عمومی ها همچنین با پایش مطالبات مردم، می توانند براساس مطالبات عمومی و عملکردها، بازخورد فعالیت ها را صادقانه به مسئولین و مدیران مربوطه منعکس نموده و مسئولان نیز از این بازخوردها در راستای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و بهبود عملکردها استفاده نمایند.
اینجانب27اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی راصمیمانه به تمامی فعالان عرصه ارتباطات واطلاع رسانی بویژه روابط عمومی های پرتلاش دستگاه های دولتی، نهادهای عمومی وغیردولتی شهرستان بشرویه تبریک وتهنیت عرض نموده وتوفیق آنان رادراین مسیر دشوار،حساس و مسئولیت آفرین،ازدرگاه خداوندمتعال مسالت می نمایم.
حسن علی زاده
فرماندار شهرستان بشرویه
تعداد بازدید: 81
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal