۱۴۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر
English
صفحه اصلی
1402/05/28 نماز جمعه نقش هدایتی و حمایتی دارد
نماز جمعه نقش هدایتی و حمایتی دارد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشرویه؛ حسن علی زاده فرماندار شهرستان بشرویه در شورای اداری شهرستان گفت: یکی از برکات امام (ره) این بود که حضرت امام برخی از سنت های حیات بخش اسلام را احیا کرد که یکی از آنها برپایی و اقامه نماز جمعه است که امروز در بیش از 900 شهر در کشور اقامه می شود.
وی به نقش و جایگاه نماز جمعه اشاره کرد و افزود: در روایات آمده است که نمازجمعه و حج تهی دستان است.
فرماندار بشرویه بیان داشت: نقش حمایتی و هدایتی نماز جمعه را باید مدنظر قرار دهیم.
وی از تلاش های امام جمعه محترم، ستاد اقامه نماز جمعه و هیئت امنای مسجد جامع بشرویه و ارسک تقدیر و تشکر کرد.
علی زاده صدق در گفتار را یکی از مهم ترین ویژگی های امام جمعه بشرویه دانست و افزود: ایشان برای خشنودی دل احدی صحبت نکرده و محبوبیت واقعی در بین مردم دارد.
فرماندار بشرویه درخصوص پیگیری مسائل و مشکلات شهرستان از نماینده مردم و امام جمعه شهرستان قدردانی کرد و به بیان پیگیری ها و اقدامات انجام شده در دو سفر به تهران پرداخت.
وی مدیران را به حضور در بین مردم و‌مردم داری و اخلاق و رفتار خوش با مردم توصیه کرد و افزود: اکثر مسئولان این موارد را رعایت میکنند اما برخی ها کوتاهی نموده که برخورد خواهیم کرد.
 علی زاده افزود: اکثرا زحماتی مدیران میکشند و کارهایی انجام میشود اما مردم گلایه دارند چون کارها به سمع و نظر نمیرسد و این بمعنای عملکرد ضعیف روابط عمومی های ادارات است که بایستی بیش از پیش تلاش کنند.
فرماندار بشرویه همچنین خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی گفت: حضور در استان را جدی بگیرید و ماموریت های خود را به فرمانداری گزارش دهید، و در سفر به مرکز استان به مطالبات مردم را به مدیران استانی منعکس کنید.
وی همچنین گفت: مدیران حضور در نماز جمعه را جدی بگیرند و از این لحظه به بعد زمینه حضور فرماندار و امام جمعه را در بین جامعه هدف خود فراهم کنید.


تعداد بازدید: 233
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal