۱۴۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر
English
صفحه اصلی
1402/05/28 دولت سیزدهم دولتی بی تکلف است
دولت سیزدهم دولتی بی تکلف است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشرویه؛ حجت الاسلام و المسلمین علی زارعی امام جمعه شهرستان بشرویه در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: نماز جمعه نماز وحدت آفرین است و باید محور وحدت بین مردم و مسئولین باشد که تاکنون این رسالت به خوبی در نظام جمهوری اسلامی اجرا شده است.
وی افزود: نماز جمعه باید دشمن شکن فعال و پویا باشد.
 حجت الاسلام زارعی بیان داشت: امروز بیم و هراس دشمن را به خوبی از نماز جمعه که تبیین کننده است را داریم.
 امام جمعه شهرستان بشرویه گفت: نماز جمعه هم بلندگوی نظام و هم بلندگوی بیان مطالبات مردم است.
وی ادامه داد: سطح توقعات مردم را در نماز جمعه تنظیم میکنیم و برخی از صحبت های افرادی که در فضای مسموم مجازی خدمات نظام و مسئولین را زیر سوال ببرند پاسخ میگوییم البته در مقابل خواسته ها و مطالبات به حق مردم را نیز بیان میکنیم.
 حجت الاسلام زارعی گفت: الحمدالله با مصوبات خوبی که مجلس پای کار تصویب کرده و دولت اجرا میکند در حوزه فرزند آوری و مسکن اقدامات خوبی صورت گرفته است.
 وی ادامه داد: خرسندیم که دولتی سرکارآمده که تمام هم و غم آن این است که به اصل بپردازد و از فرع دوری کند که در این راستا از استاندار محترم نیز قدردانی میکنیم،
در دولت های قبل هنگام سفر استانداران تشریفات خاص و ویژه ای را شاهد بودیم اما امروز دولتی بی تکلف سرکار است و ما در همین چند مدت اخیر چندین بار شاهد سفر های استاندارمحترم و معاونین ایشان به شهرستان برای بررسی مشکلات مردم بوده ایم که باید تبیین شود و اینها از اقدامات شایسته مسئولین و نظام است.
 وی با اشاره به اینکه حواشی در فضای مجازی در شهرستان شاهد هستیم‌ ادامه داد: اگرچه بعضی از مدیران پای کار نیستند و کم کاری در رفع خواسته های مردم در بشرویه دارند اما خدمات خوبی در همین دولت هم ارائه شده است.
حجت الاسلام زارعی با بیان اینکه شعار سالروز نماز جمعه امسال، نماز جمعه عاشورایی، همیشه مردمی و همیشه انقلابی است، از حضور مدیرانی که همیشه در نماز جمعه شرکت دارند قدردانی کرد و افزود: این حضور سبب میشود تا مردم به مدیران دسترسی آسان داشته باشند.
وی با تقدیر از فرماندار بشرویه گفت: خوشبختانه فرماندار شهرستان ، مردمی بوده و روحیه خوبی داشته که در تجمعات، مراسمات ملی و مذهبی و جوامع حضور بسیار خوبی دارند.


تعداد بازدید: 162
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal