۱۴۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر
English
صفحه اصلی
1402/05/28 تحریف و تخریب ولی زمان واقعه کربلا و عاشورا رقم زد
تحریف و تخریب ولی زمان واقعه کربلا و عاشورا رقم زد
به گزارش‌روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشرویه؛ حسن علی زاده‌فرماندار شهرستان بشرویه در مراسم عزاداری مردم روستای نگینان به همراه حجت الاسلام نصیرایی نماینده مردم در مجلس شورای‌ اسلامی حضور بافت.
وی در این مراسم گفت: در گذشته جایی که ولی زمان و امام زمان را تحریف و تخریب کردند واقعه کربلا و عاشورا رقم خورد.
وی گفت: تخریب هایی که توسط معاویه برای امیرالمومنین انجام شد و معاویه بارها امیرالمومنین را در ذهن مردم تخریب کرد، باعث شد تامردم سرامام زمان خود را ببرند.
وی به توطئه های دشمنان نظام و انقلاب در داخل و خارج از کشور برای انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود: دشمنان وعده کرده اند که شورای نگهبان را حذف کنند و دوم اینکه گفته اند ما باید انتخابات را از لحاظ آزاد بودن و سلامت آن را تایید کنیم.
فرماندار بشرویه گفت: دشمنان گفتند آقای رئیسی امسال در این چندمدتی که فرصت دارد باید استعفا دهد و کابینه را همین الان تحویل بدهد و گرنه اولین اقدامی که بعد از بدست آوردن مجلس خواهیم کرد رای عدم اعتماد به آقای رئیسی است.
وی افزود: اینها یادشان رفته هشت سال در کشور ما چه کرده اند روزی نبود که خون به دل حضرت آقا نکند همواره چشم به اربابان خود امریکا و انگلیس داشتند.
علی زاده افزود: گفتند آیت الله رئیسی یک ماه بیشتر نمیتواند این دولت را نگه دارد اما ایشان پروژه ها و طرح های برزمین مانده را یکی پس ازدیگری تکمیل و افتتاح میکند.
وی گفت: در همین استان ما پروژه های چندهزارمیلیاردی افتتاح میشود ، پروژه‌های راه آهن، انتقال آب ،اتصال گاز خراسان جنوبی به گاز جنوب استارت خورده است.
فرماندار بشرویه گفت: امروز مسائل در روستاها دنبال میشود و همه این خدمات نشات گرفته از مجلس ، دولت و قوه قضاییه ای است که همه انقلابی بوده گوش بفرمان رهبری هستند.

تعداد بازدید: 228
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal